Wenecja – miasto o sześciu charakterach

Wenecja jesienią jest jeszcze piękniejsza niż w inne pory roku. Wenecja na wakacje to dobre rozwiązanie nie tylko krajoznawcze ale również finansowe. Lekko po sezonie bilety i atrakcje miasta cenowo idą w dół, a wspomnienia pozostają takie same. Staje się miastem idealnym dla osób poszukujących osamotnienia, spokoju i ciszy. Temperatura powietrza nadal jest ciepła, ale pomimo to, bez okresu wakacji, Wenecja staje się miastem idealnym pod względem turystycznym – ale nie zaplanowanym przez instytucje. Samodzielna turystyka to wspaniały pomysł na zwiedzanie Wenecji.

Wenecja nie jest typowym miastem, które zwiedza się w Polsce, czy gdzieś indziej. Wenecja to miasto kanałów, które oplatają wszystkie uliczki, dzielnice, domy i mieszkania. Osoby, które kochają wodę będą się czuły w Wenecji jak ryba w wodzie. Sześć dzielnic Wenecji to doskonałe odzwierciedlenie tego czym jest Wenecja.

Wenecja to zbiór różnych charakterów, dlatego każda z sześciu uliczek jest zupełnie inna. Warto jest zwiedzić każdą z nich i zobaczyć, która najbardziej przypada nam do gustu, jaki mamy charakter. Wenecja to miasto wodne, więc nie ma tam samochodów, rowerów czy motorów, za to jest dużo łodzi, bez których nigdzie nie da się przetransportować. Wakacje w Wenecji to doskonała okazja do zbierania wspomnień. Wenecja to miasto o sześciu charakterach.

Pozwól sobie na chwilę relaksu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *