#odkrywamTwórców

awayproject.pl blog podróżniczy

W blogosferze trwa konkurs na Blog Roku. Ja, beniaminek blogowy, nie zgłosiłam się, ale czytam, zaglądam i każdego zachęcam. Kobiety do kodu zainicjowały akcję #odkrywamTwórców. Przeglądając listę uczestników konkursu znalazłam wiele kapitalnych blogów, których wcześniej nie znałam. Oto moje nowe odkrycia, zajrzyjcie koniecznie.

One Little Smile

Piękny i kobiecy blog. Minimalistyczna forma dopełniona elegancją zdjęć.  Paulina tworząc swojego bloga i wszystkie zamieszczone na nim grafiki i projekty, podnosi poprzeczkę internetowej estetyki. Pomocne i inspirujące miejsce dla takich komputerowych majsterkowiczów jak ja.

Whisky Home

Z dedykacją dla wszystkich, którzy dolewając colę do Johna Walkera mówię: lubię whisky. Zanim zrobisz to kolejny raz, wejdź na blog Bartosza z Whisky Home i zobacz, co dzieje się w prawdziwym świecie whisky. Whisky Home to skarbnica wiedzy, kompilacje smaków i obrazów z przydymionego świata, należącego do jednego z najciekawszych alkoholi świata.

Głodny Świata

Blog podróżniczo – kulinarny, który zabiera nas na drugi koniec świata. Odległe miejsca i orientalne smaki stają się bliższe i bardziej realne. Filip opisuje rejony, w których jeszcze nigdy nie byłam, a które wciąż krążą w moich podróżniczych planach. Kambodża, Japonia, Tajlandia – do oglądania, czytania i gotowania. Mam nadzieję, że z z Głodnego przepisu wyjdzie mi w końcu porządny Pad Thai :)

awayproject.pl blog podróżniczy